İskenderun Devlet Hastanesi Yönetici Başhekimi Veysel Yıldırım, nezaket ziyaretinde bulunan Eczacı Teknisyenleri Derneği Yönetim Kurulu Üyelerine 1 Aralıkta yeni EMAR cihazı ile hizmet vereceklerini söyledi.

 

İskenderun Eczacı Teknisyenleri Dernek Başkanı Cemal Çelik, yönetim kurulu üyeleri olarak birlik ve beraberlik içinde sıcak ilişkiler kurmak üzere STK’ları, Resmi Kurumları, özel kuruluşları sık sık ziyaret ettiklerini kaydetti.

 

Sağlık alanında çalışanlar olarak doğrudan ilişkileri olan Devlet Hastanesi’ne de geldiklerini ifade eden Cemal Çelik “Bizim amacımız, seçildikten sonra bir kenarda durmak değil. İstiyoruz ki STK’lar arasında sıkı bir ilişki olsun. Bu nedenle sık sık ziyaretlerimiz oluyor. Sizi de bu çerçevede ziyaret ediyoruz. Bu arada halkımızın bir şikâyetini de iletmek istiyoruz. Hastanemizdeki EMAR cihazının sık sık bozulması vatandaşı başka hastanelere yönlendirilmesine neden oluyor” dedi.

 

İskenderun Devlet Hastanesi Başhekimi Veysel Yıldırım da ziyaret için Dernek Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederek “Bu sıkıntıyı atlatabilmek için yeni bir cihaz alıyoruz. 1 Aralıkta yeni bir EMAR cihazının hizmete girecek. Vatandaşlarımız bundan böyle başka hastanelere sevk edilmeyecekler. Sizi de aktif bir STK olarak kutluyorum. Çalışmalarınızı yakından izliyorum” diye konuştu.