Ziyaret sırasında çalışmaları hakkında bilgi veren Özel, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimin ülkemiz için bir dönüm noktası olduğunu , birbirinden farklı adayların ve her adaydan farklı konuşmaların olduğunu dile getirdi.

 

BU TÜRKİYE TAYİP ERDOĞAN’IN NORMALLEŞTİRDİĞİ TÜRKİYEDİR

Türban konusuna değinen Özel; “2008 yılında MHP ile AK Parti birlikte türban sorununu çözmeye kalktığında “411 el kaosa kalktı” diyenler, bu gün miting meydanlarında bacılarım ister evde örtün, ister işyerinde başınızı örtün, ister mecliste örtün, biz sizin emrinizdeyiz diyorlar. Allah’ıma şükürler olsun. Bu Türkiye Tayyip Erdoğan’ın normalleştirdiği Türkiye’dir. Allah’ıma şükürler olsun “ dedi.

 

Konuşmasında diğer parti adaylarını eleştiren Özel, Muharrem İnce’nin samimiyetine inanmadığını söyledi. Özel; “Özel, “Çünkü bunlar samimi değiller, milletin inançlarıyla, değerleriyle alay ediyorlar. Alay etmeleri de yetmiyormuş gibi değerler haritasıyla mücadele ediyorlar” açıklamasında bulundu.

 

Muharrem İnce’nin ardında Meral Akşener’e atıfta bulunan Özel; “Ey Bahçeli senin neren milliyetçi gerçek milliyetçi benim” diyen Meral, işi gücü bırakmış, Amanoslar’daGabar’da gençlerimize silah doğrultup onları şehit edip, kardeşlerimize silah uzatan terör örgütü ve onun uzantılarına Demirtaş’a özgürlük demekten ömrü soldu. Demirtaş hapisten çıksın diyor. Bildiğimiz tek bir şey var, O da “Mazot’u 1 lira yapacağız” diyor.Meral Akşener  Cem Uzan’ın fikirlerini savunuyor. “Selam olsun Cem Uzan’a,burada senin şanını yürüten, mirasını burada sürdüren birileri var yiğidim. Sana selam olsun”dedi.

 

BİZ AK PARTİYE OY VEREREK BİRLİĞİMİZE BERABERLİĞİMİZE OY VERİYORUZ

Verilecek olan oyların çok kıymetli olduğunu, oyların  bütünlüğü ve huzuru için herkesi sandık başına çağıran Özel; “Bugün devletinizin, geleceğinizin, istikbalinizin savunma günüdür. Biz AK Partiye oy vererek birliğimize beraberliğimize oy veriyoruz. Birliğimizi düzenimizi bozmaya kalkışanlara Rabbim fırsat vermesin”şeklinde konuştu.

 

18 yaşında oy kullanacak 1.080.000 seçmenin olduğunu , onlara, belli yaşın üzerinde olan seçmenin gençlere AK Parti Hükümetinden öncesini ve sonrasını ve  nasıl bir Türkiyade yaşandığının anlatılması gerektiğini ifade etti.

 

Özel; “Halkımız AK Parti ve onun liderini tek başına tekrar iktidara getirmek için, sandıkları patlatacak inşallah” dedi.