Şehir Merkezinde Raif Paşa Caddesi üzerinde bulunan Balıkçı ile diğer esnafı ziyaret eden Ak Partili Özel’e Milletvekili Adayı Abdülkerim Güven, İlçe Başkanı Bestami Bilgili, Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Belediye Meclis üyesi Levent Duman ve partililer de eşlik etti.

 

Tüm esnafı tek tek ziyaret ederek el sıkıp sohbet eden Özel’i gören vatandaşlar kendisiyle sohbet edip sıkıntılarını dile getirdi.

                                   

Ziyaretlerinde AK Parti hükümetleri döneminde yapılan yatırımları anlatan Başkan Seyfi Dingil ve milletvekili adayları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK parti için destek istedi.

 

Başkan Seyfi Dingil  2002 yılından beri gerek Hatay’ın gerekse İskenderun’un Ak Parti ye her zaman destek olduklarını, 24 Haziran seçimlerinde de halkın tam desteğini alacaklarını, Cumhurbaşkanlığının  önderliğinde 24 Haziranda Türkiye ve Hatay’ın büyük zafer kazanarak şahlanacağını kaydetti.

 

AK Parti olarak güçlü bir vekille parlamentoya girmek istediklerini ifade eden Başkan Seyfi Dingil; “Ak Parti iktidarları döneminde esnafa birçok kredi ve destek verildi. Büyüyen gelişen ve kalkınan bir Türkiye için bu seçim hayati bir öneme sahip. AK Parti iktidarları döneminde ilçemiz hep ilkleri yaşadı. Bundan sonrada ilkleri yaşamaya devam edecektir. Daha fazlası da inşallah 24 Haziran'dan sonra gelecek "şeklinde konuştu.

 

Şehir merkezinde daha önce yarım kalan esnaf ziyaretleriyle program devam etti.