Afrin “Zeytin Dalı” Harekâtına yurdun her köşesinden dualar ve yardımlar aralıksız devam ederken Dörtyol Belediyesi de Mehmetçiğe 20 ton narenciye gönderdi.

 

Hatay’ın Dörtyol Belediyesi Afrin “Zeytin Dalı” harekatına katılan askerlere 20 ton narenciye ile yaşam malzemeleri desteğinde bulundu. Terörist cenazesinin ilçesine gömülmesini kabul etmeyerek adını duyuran Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy başkanlığında oluşturulan yardım konvoyu sınırın sıfır noktası Hassa’ya ulaştı.

 

Dörtyol Belediye meclis üyeleri, 15 mahalle muhtarı Köy Koruyucuları başkanı ve Sivil Toplum Örgütleriyle Hassa’ya gelen Belediye Başkanı Yaşar Toksoy “Vatan evlatlarının, bozkurtların yanında olmak, yüreğimizin, gönlümüzün yanında olduğunu ifade etmek adına buradayız” dedi.

 

Terör odaklarını bu bölgeden temizlemek, Türk Milletinin uzun yıllardır yaşadığı terör belasından kurtulmak adına, Dörtyol belediye başkanı,15 mahalle muhtarı, Hatay korucular derneği, STK’lar ve ilçe halkı olarak Afrin operasyonunun muzafferiyetle sonuçlanması için dualarını duyurmak istediklerini söyledi.