Ak Parti Hatay Milletvekili aday adayı Hukukçu Mustafa Serdar Gözüküçük de Antakya Anemon Hotelde düzenlenen 27. Dönem milletvekili aday adayları ile iş dünyası, sivil toplum kuruluşları ve muhtarların bir araya geldiği kahvaltı programına katıldıklarını belirterek “Çok verimli bir buluşma oldu. Hatay’dan 132 Ak Partili Milletvekili aday adayı arkadaşımız toplumun çeşitli kesimlerini temsil eden nezih konuklara kendini tanıtma fırsatı buldu” dedi.  

 

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin kuruluşundan buyana Başkentte il ve ilçe teşkilatlarında yer aldığını ifade eden İskenderunlu Milletvekili aday adayı Hukukçu Mustafa Serdar Gözüküçük “İnançların Allah aşkı ile buluştuğu, uygarlıkların medeniyetlere dönüştüğü kadim şehrimizde bulunmanın, buraların çocuğu olmanın büyük gururunu bir kez daha hissettik. Zaferle çıkılan bu hesabın AK olarak verildiği, bu seçimlerde halkımızın büyük teveccühüne mazhar olan partimiz perçinlenen iktidarında ülkemize dev hizmetler vermiş, ülkenin ekonomik ve demokratik yapısının sarsılmaz bir hal almasını sağlamıştır” diye konuştu.

 

24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem milletvekilliği seçiminin önemine vurgu yapan Ak Partili Av. M. Serdar Gözüküçük, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Dünya beşten büyük’ sözüne vurgu yaparak “Geçen dönem Ak Parti Hatay’da 5 Milletvekili çıkardı. Ancak bu bize yetmez. Çünkü Türkiye’nin 2023 vizyonu ve hedefleri büyük. Öncelikle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden seçmek ve o yüzden biz de diyoruz ki; ‘Hatay beşten büyüktür, hedef 11 milletvekili.” şeklinde konuştu.