Ak Parti Dörtyol İlçe Kadın Kolları Başkanı Sermin Göksu' görevi Zerrin Perçin'e devretti, güven tazeleyen Gençlik Kolları Başkanı Fatih Ergül de mazbatasını alarak yeniden göreve devam etti.

 

Ak Parti Dörtyol İlçe Teşkilatı, Gençlik Kolları ile Kadın Kolları Başkanlıklarının Olağan Genel Kurulu Öğretmen evi yazlık salonunda yapıldı. İstiklal Marşının okunması, saygı duruşu ve Kur an-ı Kerim tilavetinin okunması ile başlayan genel kurulda bir konuşma yapan Ak Parti Hatay Milletvekili H. Bayram Türkoğlu, Şahlanan bir Milli Mücadele ruhu ile milletin dimdik ayakta olduğunu söyledi.

 

81 milyonun da şu anda Afrine Zeytin Dalı Harekâtına katılmak için müsaade etseler sınır bölgesine gelmeye hazır olduğuna vurgu yapan Türkoğlu, “Büyük millet olmanın yolu bu gönüllerden ve imanı duyularla zenginleşmekten geçer. Birlik beraberliğimiz olduğu müddetçe de geçmişte olduğu gibi gelecekte de 7 düvel karşımızda olsa, Türkiye Cumhuriyeti Devleti yaşayacaktır” dedi.

 

Geçmişte Avrupa Devletlerine, İMF’ye el açan Türkiye manzarasından, bugün İMF ye borç veren bir ülke konumuna gelindiğine dikkat çeken Türkoğlu bu sonucun altında birlik beraberliğin ve istikrarlı bir yönetimin yattığını söyledi.

 

Atık kendi yerli tankını ve helikopterini üreten bir Türkiye konumuna gelindiğini sözlerine ekleyen Türkoğlu “Ham dolsun ki bugün Afrin’de Altay tankları ve Atak Helikopterleri görev yapmaktadır. 81 milyon vatandaşımızın kalbi zeytin dalı harekâtında ‘bayrağımızı indirtmem, ezanımızı susturtmam’ diyen Mehmetçiklerimizle birlikte atıyor” diye konuştu.

 

İl Gençlik Kolları Başkanı, İl Kadın Kolları Başkanı, İlçe Başkanı, İlçe Kadın Kolları başkanı ve ilçe Gençlik Kolları Başkanlarının birer selamlama konuşmalarının ardından görevi bırakanlara Plaket takdim edildi, yeni göreve gelenlere de mazbataları verildi.

 

Partililerin yoğun ilgi gösterdiği genel kurulda, Ak Parti Dörtyol İlçe Kadın Kolları Başkanı Sermin Göksu' görevi Zerrin Perçin'e devretti, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Ergül de mazbatasını alarak yeniden göreve devam etti.