Hafta sonu Mustafa Kemal Mahallesinde verilen iftar yemeğine katılan Güven, burada mahalle sakinleriyle sohbet etti. Milletvekili Adayı Ecrin İnan ile birlikte katılan Milletvekili adayı Abdülkadir  Güven; “Güçlü hükümet, güçlü Türkiye ve güçlü lider için ak partiye oyunuzu bekliyoruz. Türkiye de 3 Kasım 2002 dönemi hepimiz çok iyi biliyoruz. Bildiğiniz gibi ülkemiz ekonomik siyasi ve sağlık eğitim politikaları resmen çöküş durumundaydı” dedi.

 

Ülkede 1999 yılında meydana gelen deprem paralarıyla maaşlar verildiğini, ülkede güven veren hiç bir kurumun kalmadığını dile getiren Güven, “Sizlerin desteğiyle mayasını sizin atmış olduğunuz ve hamurunu yine sizin yoğurduğunuz bir halk devrimi ile Ak Parti 3 Kasımda 2002 de iktidara gelmiştir. İktidara geldiği günden bu yana sizlerin desteği katlanarak artmıştır “şeklinde konuştu.

 

Konuşma sonrası Mustafa Kemal Mahallesinde bulunan milletvekili adayları ,Cırtıman’ı orada milletvekili adayı Abdulkadir Özel de Mustafa Kemal mahallesine gelerek partililerle bir araya geldi.