Bir dönem sonra yeniden Dörtyol Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Fadıl Keskin Ak Partili Milletvekillerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti diye getirerek “Allah dirliğimizi birliğimizi bozmasın, Cumhur İttifakımızla birlikte biz artık koca bir aile olduk. Rozetimizi çıkardık mesaiye başladık, vatandaşımızın mutluluğu için refahı için ilçemizin sorunlarının birlikte çözmek için gülen yüzümüzle gece gündüz çalışmaya hazırız, sizlerin bu desteği olduğu müddetçe başaramayacağımız iş kalmaz inşallah ziyaretinizle onurlandım” dedi.

 

Ak Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu da, MKYK toplantısı sonucu buraya geldiklerini belirterek “Cumhurbaşkanımızın selamını getirdim. Biz bir iki önemli şehri belediye başkanlığında kaybetmekle hüsrana uğramış değiliz. Cumhur ittifakımız devam ediyor, hem genel merkezde hem de taşrada bunları görmekteyiz. Yüzde 52 oy almış bulunmaktayız inşallah bu güç ve kuvvetle belediyelerimize her türlü desteği vererek sorunların üstesinden geleceğiz. Fadıl Keskin başkanım zaten sorunları bilen bir insan daha öncede bu koltukta bulundu inşallah Dörtyol'u hak ettiği yere getirecektir” diye konuştu.

 

Hatay Milletvekillerinin ziyaretinde Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı İbrahim Güler'ın yanı sıra Belediye Meclis Üyeleri ile İl ve ilçe MHP ve Ak Parti Yönetim Kurulu üyeleri de katıldı.