Sosyal etkinlikler çerçevesinde önemli gün ve haftaları boş geçirmeyen Arsuz Yönder Koleji, bu kez annelerle bir araya geldi. Veli toplantısı diye okula gelen anneler, anlamlı bir sürprizle karşılaştı. Arsuz Yönder Koleji, Anneler Günü nedeniyle öğrencilerle annelerine kutlama etkinliğiyle bir araya getirdi. Karşılarında kendi çocuklarını gören anneler, yaşanacaklardan habersiz olacakları merakla izledi.

 

İnsan hayatının en değerli varlıkları ‘anneler’ için içerisinde sürprizlerin bulunduğu etkinlikte ‘Annenin değerini anlamak ve anlatan birbirinden etkileyici şiirler okuyan öğrenciler duygu dolu anlar yaşattı. Annelerinin karşısında şiir okuyan öğrenciler, şarkılarla da ortamı şenlendirdi.

 

Sürpriz etkinlikten hem duygulanan hem de keyif alan öğrenci anneleri, anneler günü hediyesi anlamında bu güne kadar aldıkları en anlamlı hediye olarak yorumladılar.

  

Yönder ailesi ise “Bizlerin var olmasını sağlayan, hayatımızın en önemli varlıkları tüm annelerimizin Anneler Gününü kutlarız” mesajını verdi.