Hatay'a yatırımlarını sürdürürken diğer yandan bölgenin lider otomotiv bayisi Arslanoğlu otomotiv Kurumsal yapısı profesyonel kadrosu deneyimli servis bakım elemanları ve meslekteki tecrübesi ile Hyundai ve Nissan Markalarını bünyesinde barındırıyor. Düşük faizli kredi imkanları, takas araç alımı, hurda indirimi ile müşterilerine çok yönlü hizmet sunduklarını söyleyen Arslanoğlu Otomotiv Satış Müdürü M. Serkan Keçecioğlu, “Arslanoğlu otomotivin en büyük refaransı aile bireyleri olarak gördüğü müşterileridir. Nissan ve Hyundai markasının tüm modellerini bünyemizde müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Arslanoğlu otomotiv olarak memnun olmayacağımız hiç bir işlemi müşterilerimize yansıtmıyoruz. Amacımız beklentilerinizi karşılamak ve her daim yapılmayanı yaparak ilkleri yaşatmaktır.” dedi. Keçecioğlu, Randevu ile hizmet veren servislerin müşterilerin uygun zamanlarında araçlarının bakım ve onarımlarını profesyonel ekipler ile gerçekleştirdiklerini belirterek şöyle devam etti:

 

“ Bunun yanında müşterilerimize 7/24 yol yardım hizmeti de sunuyoruz. Aynı zamanda Boya, kaporta ve hasar onarımı yine uzman olduğumuz alanlar arasında.”

 

FİYATLARDA ÖZVERİLİYİZ

 

Arslanoğlu otomotiv Satış Müdürü M. Serkan Keçecioğlu ülkemizde son zamanlarda kurların ve faiz oranlarının yükselmesi ile birlikte yaşanan sıkıntılı süreci fiyatlara yansıtma noktasında özverili davrandığına dikkat çekerek " Tüm hizmetlerimizde her türlü ekonomik sınıfa hitap edecek şekilde uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize otomotiv sektörünün ilklerini her zaman Arslanoğlu otomotiv ile yaşatıyoruz, bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür ediyoruz"