Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Arsuz’un Gözcüler Plajı’nda düzenlenen ColorLife Festivaline katıldı. Başkan Culha, festivaller şehri Arsuz kendi dokusuna, kendi yapısına uygun bir festivali daha gençlerle coşku içinde yaşadığına dikkat çekti.

 

Sevgili gençlere böyle bir etkinliği sunmanın gururunu yaşadıklarının altını çizen Belediye Başkanı Culha,” Bu güzel coşkuya karşılık, biz bu tür etkinlikleri yapmaya devam edeceğiz. Sayfiye kenti Arsuz’a, tatil kenti Arsuz’a herkesi bekliyoruz. Bu tür etkinlikleri yapmaya devam edeceğiz. Ağustosta ve Eylülde bu nitelikte, bundan daha görkemli, daha uzun vadeli etkinlikler yapacağız. Şimdiden sizleri davet ediyoruz. Gençlerimizin bu enerjilerini ve özellikle öğrenci kardeşlerimizin kış sezonunda yüklenmiş oldukları stresi atmaları, pozitif yükleri değil negatif yükleri deşarj etmeleri anlamında biz bu etkinlikleri çok olumlu buluyoruz ve bu etkinliklerin devamını sağlayacağız.” Dedi.

 

Renk cümbüşünün yaşandığı festivale katılanlar birbirlerini boyayarak eğlenceli anlar geçirdi. Ulusal ve uluslararası alanda ün yapmış, Burak Yeter, Miraç İnan, Cielo, Arem Özgüç, Arman Aydın, İmran Aydın gibi DJ’ler katıldı.

 

Ayrıca Arsuz’un genç DJ’leri Kadir Koca, Soykan Soydaş ’da sahne alarak katılımcıların güzel ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağladı.