Hatay Bölgesel Amatör Ligi’nde(BAL) mücadele veren Arsuz Karaağaçspor Kulüp Başkanı Nevzat İnan, yaptıkları takviyeler ile takımı güçlendirdiklerini söyledi.

 ilk yarıyı iyi bir kamp dönemi ile tamamladıklarını söyleyen Kulüp Başkanı Nevzat İnan; "Takım için çok iyi bir devre arası geçirdik. Yaptığımız takviyeler ile de takımı daha da güçlendirdik. Yeni hocalarımızla birlikte oluşturduğumuz sinerji ile ikinci yarıda daha iyi bir oyun anlayışı ortaya koyan takım oluşturduk. Bu yakaladığımız sinerji ile seyircilerimizin de ilk yarıda olduğu gibi ikinci yarıda da bizlere vereceği destekle ligde hedefimize adım adım ilerleyeceğiz.”dedi.

Hafta sonu Belen Belediyespor ile karşılaşacaklarını söyleyen Arsuz Karaağaçspor Kulüp Başkanı Nevzat İnan, takımı desteklemek için tüm sporseverleri maça davet ederek şunları söyledi:

“Ligin ikinci yarısının ilk maçımda evimizde Belen Belediyespor'u konuk edeceğiz. İkinci yarıya iyi bir başlangıç yapmak için bu karşılaşmayı mutlaka alıp, ardından da galibiyet serisi yakalamak istiyoruz. Takıma gönül veren herkesi bu maça bekliyoruz. Başarı için sizlerin vereceği destek bizim için çok önemli. "