Dernek binasında gerçekleştirilen toplantıda Başkan Yusuf Yılmaz,  kurulumu aşamasında bulunan ATSSİAD İnşaat ve Sanayi Anonim Şirket’ine ortaklık şartları ve faaliyet alanları hakkında bilgiler verdi.

ATSSİAD Başkanı Yusuf Yılmaz devletin desteklediği eğitim alanında özel bir Tekno Lise, turizm yatırımları veya depo-antrepo yatırımlarının söz konusu olduğunu belirterek “Üyelerimizin birbirlerine daha sıkı kenetlenmesi ve toplum yararına daha çok proje üretmesi için ATSİAD İnşaat ve Sanayi A.Ş. kurmayı amaçlıyoruz” dedi.

26 hissedardan oluşan şirkete toplantıda yeni üyeler de 5 Bin TL sermaye girişi ile hissedar oldu. Yeni üyeler Selim Uyar, Ferit Çolakoğlu, Ahmet Yürüyen, Mehmet Altun, Yüksel Cirdi, Hikmet Canımoğlu ve Aydın Deniz Karataş’a törenle rozetleri takıldı.

Üyelerin eşleriyle birlikte katıldığı yemekli davette, ATSİAD Genel Sekreteri ve İskenderun Belediyesi Musiki Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Solisti Udi Murat Fatin Bereketoğlu tarafından Türk Sanat Müziği eserleri geceye renk kattı.

 

.