Tek listeyle gidilen 8. Olağan genel kurulda Hatay’dan Abdullah Baltacı Başkanlığındaki yönetimde daha önce de görev almış, Osman Nuri Kundakçı da yer aldı.

 

8. Olağan Genel Kurulu sonrası ATT DER Genel Başkanı Abdullah Baltacı Başkanlığında ilk Yönetim Kurulu toplantısı yapılarak görev dağılımı gerçekleştirildi.

 

HATAY’DAN İKİ İSİM GENEL MERKEZDE

Genel Başkan Abdullah Baltacı, Süleyman Yıldırım
Genel Başkan Yardımcısı (Eğitim İşleri sorumlusu), Fidan Kurt
Genel Başkan Yardımcısı (AR-GE ve Dış İlişkiler sorumlusu), Kazım Boyacıoğlu Genel Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma sorumlusu), Sultan Korkmaz Düzler Genel Başkan Yardımcısı (Genel Sekreter ve Sosyal İlişkiler sorumlusu), Osman Nuri Kundakcı Genel Başkan Yardımcısı ( Basın ve Yayın İşleri sorumlusu), Mukaddes Tümenci Genel Başkan Yardımcısı (Öğrenci İşleri sorumlusu), Ali İhsan Karaca Genel Başkan Yardımcısı (Mevzuat sorumlusu), Erkan Dede
Genel Başkan Yardımcısı (Mali İşler sorumlusu) olarak yönetimde görev aldılar.

 

ATT DER Genel Başkanı Abdullah Baltacı yıllardır bünyesinde bulunduğu ve her zaman üyesi olmaktan onur duyduğu bu güzel aileyi daha iyi yerlere taşımak ve kalıcı başarılara imza atabilmek için yine var güçleriyle mücadele edeceklerini söyledi.

 

Genel Başkan Baltacı, şahsına ve yönetim kuruluna güven ve destekleri için tüm teşkilata teşekkür ederek “Bu sorumluluğun bir bayrak yarışı olduğu bilinciyle bugün bu bayrağı bizlere teslim eden ve derneğimizi bugünlere getiren tüm eski yönetim kurullarımıza da kıymetli emekleri için ayrıca teşekkür ediyorum. Bu onurlu ve gururlu görevin bizlere yüklediği sorumlulukların bilinciyle tüm meslektaşlarımız adına yeni kazanımlar elde etmek ve Acil Sağlık Hizmetlerinin gelişimi adına her alanda üzerimize düşen görevleri gururla yerine getirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.