Bölgede bakım, güzellik ve estetik üzerine bugüne kadar alınan eğitimler, bilgi birikimleri paylaşma dönemine giren Aura Güzellik Merkezi yöneticileri bakım ve güzelliğin bilimsel çalışmalarını tamamlayarak usta öğretici durumuna geldi.

 

Aura Güzellik uzmanlarından Müge Güler 8 yıldır yaptıkları iş ve faaliyetlerin bölge halkının takdirini kazandığını belirterek “Kurumumuzda hizmet sunan arkadaşlarımız bugüne kadar aldıkları eğitimler ve bunu başarıyla uygulamaları ile edindikleri bilgi birikim tecrübeyle artık usta öğretici durumuna geldiler” dedi.

 

Aura Güzellik Merkezi’nin de meslek edinmek ve kendisine iş kapısı açmak isteyenlere sertifikalı eğitim vereceğini de aktaran Güler “8 yıllık bilgi birikimlerimizi özellikle bu sektöre girmek isteyen bayanlara verilecek eğitimlerle iş imkanı sunmak amacındayız. Eğitim almak isteyenler merkezimize başvurması gerekiyor. Eğitimlerimiz teorik ve uygulamalı olmak üzere iki aşamada veriliyor. Bünyemizdeki usta öğretici noktasına gelen ekip arkadaşlarımızın vereceği bakım ve estetik eğitimlerinin ardından katılımcılar sertifikaların almaya hak kazanacak. Böylece sektöre yeni arkadaşların katılımına katkı sunmuş olacağız” diye konuştu.