Hatay’da bir dizi ziyaret ve program çerçevesinde İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in de konuğu olan Kalkınma Bakanlığı Bakan yardımcısı Yusuf Çoşkun, inşaatı süren sahil camiyi de inceledi.

 

Sahil camii projesi hakkında Belediye Başkanı Seyfi Dingil’den bilgiler alan Bakan yardımcısı Coşkun, camiinin İskenderun’a hayırlı uğurlu olmasını diledi.

 

SAHİL CAMİİ İNŞAATI HIZLA DEVAM EDİYOR

İskenderun’un her anlamda geliştiğini belirten Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Sağ olsun Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız, hükümetimiz, bakanlarımız, milletvekillerimiz İskenderun’a ayrı bir önem veriyorlar. Bizlerde İskenderun’a değer katacak çalışmalarımız ile halkımıza en iyi hizmeti vermenin gayreti içerindeyiz. Bu projemizin yapımı hayırsever işadamımız Recep Atakaş üstlendi. Kendisine canı gönülden teşekkür ediyoruz. Camii projemiz hızla ilerliyor. Çalışmalar hakkında Sn. Bakan yardımcımıza bilgiler verdik” diye konuştu.

 

Kalkınma Bakanlığı Bakan yardımcısı Yusuf Çoşkun ise İskenderun’da olmaktan son derece memnun olduklarını ifade ederek sahil camii projesinin yapımında emeği geçenleri kutladı.

 

Başkan Seyfi Dingil, daha sonra Kalkınma Bakanlığı Bakan yardımcısı Yusuf Çoşkun’a İskenderun hakkında genel bilgiler verdi.