Yılmaz ailesinin ev sahipliğindeki iftar buluşmasından dolayı teşekkürlerini ileten Başkan İbrahim Gül, Ramazan ayının rahmet, mağfiret ve kardeşlik bağlarının yeniden yeşerdiğini söyledi.

 

Ramazan ayının aynı zamanda paylaşmanın ve bir olmanın en güzel örneklerinin yaşandığı müstesna zamanlardan olduğunu vurgulayan Gül “Bizleri 11 ayın sultanı Ramazan ayına kavuşturan yüce rabbime şükürler olsun. Ramazan'ın İslâm âlemine ve insanlığa hayırlar getirmesini yüce rabbimizden niyaz ediyorum” dedi.

 

Dinin en temel taşlarından olan orucu birlikte açmanın da şüphesiz çok güzel olduğunun altını çizen Gül “Ailemize misafirperverliklerinden dolayı Allah razı olsun, Rabbim tüm Müslümanların tuttuğu oruçları ve yaptığı duaları kabul eylesin” diye konuştu.

 

İftar sonrası yapılan sohbette ise mahalle sakinlerinin talep ve isteklerini dinleyerek not alan Belediye Başkanı İbrahim Gül, 0326 441 21 00 numaralı Halka Hizmet Merkezimizin 7/24 talep ve şikâyetlerin iletebileceğini ve gerekli müdahalelerin en kısa zamanda yapılacağını ifade etti.