İsdemir A.Ş. Genel Müdürü Mesut Keyfli ve beraberindeki heyet, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Seyfi Dingil, ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirtti.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Ülkemizin en büyük demir-çelik işletmelerinden olan İsdemir’in, çelik sektörünün gelişimi ve yassı mamül üretimi açısından başarılı çalışmalara imza attığını belirterek,”İSDEMİR hem istihdam hem de ülke ve bölge ekonomisi açısında önemli bir görevi yerine getiriyor. İskenderun’un sanayisiyle, işletmeleriyle, limanıyla ülkemiz için stratejik önemdedir. İskenderun’un ekonomik olarak kalkınması, gelişmesi, daha iyi noktalara taşınması amacıyla her zaman yatırımcının, işletmelerin yanında olacağız “dedi.

İskenderun’un kalkınması ve gelişmesi adına herkese önemli görevler düştüğünü ifade eden Başkan Seyfi Dingil,”İskenderun için el birliği ve güç birliği içerisinde olmaya devam edeceğiz. Bu şehre bir taş daha koymak, bir adım daha ileriye taşımak için çaba gösteriyoruz ” diye konuştu.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e başarı dileğinde bulunan İsdemir A.Ş. Genel Müdürü Mesut Keyfli ise fabrikanın çalışmaları ile ilgili bilgi verdiler.