Okul bahçesinde düzenlenen kermese Ak Parti İlçe Başkanı Bestami Bilgili, mahalle muhtarları, öğretmenler, veliler, öğrenciler katıldı.

 

Kermesin hayırlı olmasını dileyen,kermeste emeği geçen herkese teşekkür  eden Başkan Dingil, protokol üyeleri ile birlikte kermesi gezerek el işi ürünler hakkında bilgi aldı.

 

Daha sonra Adıyaman'da düzenlenen Ortaokullar Futbol Turnuvası'nda bölge şampiyonluğu kazanan okulun başarısından dolayı Okul Müdürü Cihangir Kaya başta olmak üzere tüm öğretmenleri kutlayan Başkan Dingil Yunus Emre Ortaokulu’nun sınavlarda ve sportif faaliyetlerde gösterdikleri başarılardan dolayı memnuniyetini dile getirdi. Başkan; "Sizler bizim geleceğimizsiniz. Başarılarınızla bizleri gururlandırıyorsunuz. İskenderun'un adını bölgede duyurdunuz şimdi de Türkiye Şampiyonası'na katılacaksınız. Ben inanıyorum ki orada da başarılı olacaksınız” şeklinde konuştu.

 

Okul Müdürü Cihangir Kaya kendilerine her zaman destek olan Kaymakam’a Belediye Başkan’ına, ve İlçe Eğitim Müdürü’ne teşekkür etti.