Kumlu Kaymakam’ının  halka hizmet noktasında birçok başarılı çalışmalara imza attığını belirten İskenderun Belediye Başkan’ı Seyfi Dingil Kaymakam Karaosmanoğlu’na  Kumlu’ya göstermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Yeni görevinde Kaymakam Karaosmanoğlu’na başarılar dileyen Başkan Seyfi Dingil; “Rabbim yar ve yardımcın olsun” dedi.

 

Hatay genelinde veda ziyaretleri gerçekleştirdiğini  ifade eden Kaymakam Karaosmanoğlu bölgede önemli hizmetlerde bulunduklarını kaydetti.

 

Kumlu Belediye Başkanı İbrahim Paç’ın ziyaretinde konuşan Başkan Seyfi Dingil, zaman zaman belediyeler ve  kurumların temsilcileri ile bir araya geldiklerini ve yapılan ve yapılmakta olan çalışmalar hakkında istişarede bulundukların söyledi. Bölgenin gelişmesi için hiç durmadan çalıştıklarını vurgulayan başkan Seyfi Dingil, hedeflerinin halka iyi hizmet vermek olduğunu belirtti.

 

İskenderun’da hoşgörü, barış ve kardeşlik ortamının dünyaya örnek olduğunun altını çizen Başkan Seyfi Dingil, İskenderun Ortodoks Kilisesi Vakfı Başkanı Can Teymur’un ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirerek Hatay'ın, İskenderun'un hoşgörü ve barış’ın en önemli temsilcileri olduğunu dile getirdi.