Kumlu Kaymakamımız Adnan Karaosmanoğlu, Kumlu Belediye Başkanı İbrahim Paç ve Kırıkhan Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Kapağan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.

 

 Konuklarına İskenderun’u geleceğe taşımak için gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade eden Belediye Başkanı Seyfi Dingil Belediyenin çalışmaları hakkında da bilgiler vererek “Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz. Her mahalleye eşit hizmet yapıyoruz. Toplumun her kesimine faydalı işler yapmanın mücadelesini veriyoruz. Sosyal belediyecilik anlayışı ile hareket ediyoruz. İskenderun’un her anlamda kalkınması ve gelişmesi noktasında her türlü fikri öneriyi önemsiyoruz. Neticede amacımız halka hizmet etmektir” dedi.

 

YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA İÇERİSİNDEYİZ

Halka hizmet noktasında sürekli dayanışma ve yardımlaşma içerisinde olduklarını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Zaman zaman belediyelerimizi ve kurumlarımızın temsilcileri ile bir araya geliyoruz. Yapılan ve yapılmakta olan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bizler bölgemizin gelişmesi ve kalkınması noktasında büyük gayretler gösteriyoruz. Bu anlamda halkımıza daha iyi hizmet getirme çabası içerisinde olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Yapılan konuşmaların ardından konuklar Başkan Seyfi Dingil’e çalışmalarında başarılar dileyerek çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundular.