Başkan Vurucu Belediye Başkanlığı görevinde halkla bir araya gelerek onların isteklerini, sorunlarını dinleyip, halkın içerisinde sürekli beraber olarak başkanlık görevini sürdürüyor.

 

Kimi zaman, çat kapı yapıp çaya, kahveye giden, kimi zamanda çocuklarla sokakta sohbet ederek  görebileceğimiz Başkan Vurucu,bu kez de Cumhuriyet mahallesinde devam eden istinat duvarı çalışmasında görevli personeli ile duvar ördü.Duvar işçileri ile taş taşıyıp, duvar ören Başkan Vurucu vatandaşın bir kez daha sevgi ve saygısını kazanmış oldu.

 

Belenli vatandaşları ile bir arda olmaktan her zaman gurur duyduğunu, onları kardeş gibi gördüğünü ifade eden Başkan Vurucu, İstinat duvarının yapılma amacının yaklaşan kış aylarında yağmur sularının çevre evlere zarar vermemesi için olduğunu kaydetti.

 

Direktif vermenin her zaman kolay olduğunu, kendilerinin gerektiğinde personellerle el ele verip çalıştıklarını belirten Başkan Vurucu; “Elleri nasır tutmuş, emek kokan ustalarımla çalışmak benim için bir onurdur. Vatandaş bize koltuğumuzda oturmamız için değil, her daim ilçemizin sorunlarıyla ilgilenmemiz ve güzel projelere imza atmamız için güvenmiştir. Vakit hizmet vaktidir” dedi.