Son yılların en başarılı trendi olarak kabul edilen BB Glow mucizesi uygulanmalarına Aura Güzellik Merkezinde de başlandı. Aura Güzellik Merkezi Yöneticilerinden Serap Çam Türkiye’de bilinen adı ile kalıcı fondöten ciltte fondoten etkisi yaratarak yüze ışıltı kazandıran uygulamanın yoğun ilgi gördüğünü söyledi.

 

Yaptıkları uygulamanın yüzdeki, dudak üstü ve çene altındaki ton eşitsizliklerini kapattığını aktaran Seram Çam “Nem dengesini sağlıyor ciltte, aynı zamanda gözaltı morlukları ve halka görünümlerini hafifletiyor. Lekelerimizi yok etmiyor ama bir ışıltı vererek, bir fondöten efekti sağlayarak, yüzümüzü yıkıyoruz ve bir ışıltıyla kalkıyoruz. Bir dövme veya kalıcı makyaj ürünü değildir. Gözeneklerimizi sıklaştırıyor, ince çizgilerimizi yok ediyor, mezoterapi serumu olduğu için. Bundan kaynaklı son zamanların trendi. Biz de AURA olarak eğitimlerimizi aldık, şu anda BB glow eğitmeni olarak Hatay’ın bu işlemlerini yapıyoruz” dedi.  

 

Güzelliğine düşkün kadınlar kadar, bayların da tercih ettiği uygulama ile cildin daha aydınlık görünüme kavuştuğunu, akne ve leke izlerinin onarılmasına yardımcı olduğunu da belirten Çam “Bu uygulama özel bitkisel serumlar kullanılarak yapılan bir işlem. Söz konusu serumlar kalıcı makyaj işlemindeki gibi özel cihazlar yardımı ile cilde uygulanıyor. 10 gün arayla üç seans şeklinde yapılan bu uygulama, ortalama 1 yıl boyunca cilde fondöten varmış efekti kazandırıp, sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandırıyor” diye konuştu.