Cumhuriyet Halk Partisi Belen İlçe teşkilatında kalabalık bir gençlik ve davetlilerin katılımıyla gerçekleştirilen Gençlik kolları kongresinde İklime Kabasakal başkanlığındaki yönetim güven tazeledi.  

 

Divan Başkanlığına Sabriye Uçum, katip üyeliklerini Faruk Yıldırım ve İsmail Türkoğlu'nun yaptığı kongrede konuşan Gençlik Kolları Başkanı İklime Kabasakal genelde ve yerelde halkın teveccühünün arttığı partilerinin iktidara yürüdüğünü ifade etti.

 

Gençlik Kolları Başkanı İklime Kabasakal, yerelde Belen Belediyesine Türk Bayrağının yanında Cumhuriyet Halk Partisinin de bayrağını dikmek için gayret göstereceklerinin altını çizdi.

 

CHP İlçe Başkanı Fevzi Yüksel, Gençlere gerekli önemi verdiklerini ve onlardan da bunun karşılığını aldıklarını belirterek, gençliğin dinamizmi ve oluşturduğu sinerji, gerek yerel, gerekse genel siyasete hareketlilik kazandırdığını vurguladı. Yüksel, ülke yönetiminde söz sahibi olacak gençlerin siyasete mutlaka katılım göstermeleri gerektiğine dikkat çekerek “Güven tazeleyen İklime Kabasakal başkanlığındaki Gençlik Kolları yönetimimizi kutluyor, görevlerinde başarılarının devamını diliyorum” dedi.