Eğitim sektöründe 30 yıllık deneyiminin yansıra, ‘Hocaların Hocası-Tarihin Babası” unvanıyla anılan Tarih Anayasa hocası Kemal Bereketoğlu kaptanlığındaki Yargı Akademi KPSS Kurs Merkezi yeni sezona çok iddialı hazırlanıyor.

 

Yargı Akademi Kurucu Müdürü Kemal Bereketoğlu; İskenderun’da, bilindiği gibi 2011 yılından beri Yargı Akademi dersanesi olarak, KPSS A-KPSS B-Eğitim Bilimleri-ÖABTS- DGS ve ALES sınavlarına hazırlanan kursiyerlere, hedeflerine ulaşmaları adına en önemli katkıyı sağladıklarını, sağlamaya aynı ruhla devam ettiklerini söyledi.

 

Yargı Akademi, ilk günkü heyecan ile başarıya kurumsal ve sistematik bir şekilde yüzlerce bireyin kariyer edinmesine ve mesleğe başlamasına önemli katkıda bulunduğunu vurgulayan Kemal Bereketoğlu “Türkiye dereceleri ve Hatay birinciliklerini her yıl katlayarak arttıran bölgemizin en kurumsal KPSS merkezi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bizlere güvenerek, zirvenin hazzını yaşayan gururumuz olan sevgili talebelerimizi sizlerin aracılığı ile bir kez daha kutluyor ve her daim zirvede olmalarını temenni ediyorum. 2017-2018 sezonuna başlarken, mevcut öğretmen kadromuza yeni katılan uzman eğitmenlerle var olan gücümüzü daha da arttırmış bulunuyoruz. Yılların deneyimini kursiyerlerimize aktararak, yeni başarılara yelken açmak istiyoruz” diye konuştu.

 

Bölgenin en köklü ve kurumsal bir Eğitim Merkezi olmanın avantajlarını, öğrencilerinin lehine değerlendirdiklerinin altını çizen Bereketoğlu “Kursiyerlerimizin başarısını arttıran hizmetlerimiz daha planlı olarak devam edecektir. Mevcut öğrencilerimize sunacağımız, Yargı yayınlarının konu anlatımlı ve Soru Bankası içerikli kitaplarının, Yaprak testlerinin, uzaktan eğitim amaçlı Yargı TV şifrelerinin, Türkiye genelinde uygulanan deneme sınavlarının yanı sıra, bizzat kendi uzman öğretmenlerimizin hazırlamış olduğu özgün ekstra yayınlarımızla çok iddialı olduğumuzu söyleyebilirim” şeklinde konuştu.

 

Vizyonlarının eğitimde kalite ilkesini koruyarak sınava girecek adaylara en iyi yol arkadaşı, destekçisi, onların geleceğine yön veren bireyler haline gelmesini sağlamayı amaçladıklarını değinen Bereketoğlu, “KPSS Okulu olarak eğitimde İskenderun’un lideri ve kalbi olmaya devam edeceğiz. Önceliğimiz; Ekip çalışmasını bilimsellik, güvenilirlik, dürüstlük ve insan odaklı olmanın değerleri adına korumak olup; Misyonumuz; kursiyerlerimizi eğitimle donanımlı, sınav formatına tamamen uygun hale getirerek ideallerine, istedikleri hedefe ulaştırabilmek ve mutlu etmektir. Ayrıca, bizleri anımsadıklarında dostane gülücüklerini ve özlemlerini kazanmaktır” dedi.