Sedat İskenderoğlu/Dörtyol

Siyasi partilere nezaket ziyaretlerini sürdüren Dörtyol Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ahmet Bölükbaşı’yla, yönetimi AK Partisi, CHP, MHP ile İYİ Parti İlçe teşkilatlarına konuğu oldu.

 

Dörtyol Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetim kurulu üyeleri Bülent Akkoyunlu, Mehmet Altınışık, Hamza Çankır ile Zeki Dere’nin eşlik ettiği ziyaretlerde Başkan Ahmet Bölükbaşı siyasi yapıların bir ilçenin gelişmesi ve ileri gitmesindeki en önemli aktörler olduğunun altını çizdi.

 

Dörtyol Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak tüm siyasi partilerle işbirliği içerisinde olmaya özen gösterdiklerini ifade eden Başkan Bölükbaşı “Biz siyasi partilerin bir ilçenin ileri gitmesinde ve gelişmesindeki en önemli aktörler olduğuna inanıyoruz. Kalkınmanın önkoşulu işbirliği içerisinde olmaktır. İlçemizin gelişmesi, güzelleşmesi ve çok daha yaşanabilir bir yer haline gelmesi siyasetçilerimizin ve esnaflarımızın işbirliğiyle olacaktır” dedi.

 

Başkan Bölükbaşı, Adalet ve Kalkınma Partisi Dörtyol İlçe Başkanı Yasin Taşar ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek ilçe sorunları hususunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Dörtyol İlçe Başkanı Şerif Türker ve Yönetim kurulu üyeleriyle de benzer konuları karşılıklı istişare ettiklerini de vurgulayan Bölükbaşı “Geçtiğimiz günlerde olağan kongresini yaparak ilçe başkanlığı görevine seçilen Cumhuriyet Halk Partisi Dörtyol İlçe Başkanı Sayın Gökhan Özer ve Yönetim Kurulu üyelerini tebrik ederek başarı temennilerimizi ilettik. Bu günde son olarak geçtiğimiz ay kuruluş çalışmalarını tamamlayan İyi Parti Dörtyol İlçe Başkanı Sayın Sami İbişoğulları ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldik. Tüm siyasi partilerimizin ilçe başkanlarına ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

 

Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ‘Çalışan Gazeteciler günü ve Basın Bayramı’ dolayısıyla İlk Kurşun Gazetesini de ziyaret eden Dörtyol Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Bölükbaşı basının toplumun haber alması ve bilgilenmesi adına önemli bir rol üstlendiğini belirterek, yerel basının desteklenmesi gerektiğinin altını çizdi.