CHP Hatay İl Başkanı Halil İbrahim Özgün’ün de katıldığı İlçe teşkilat binasında gerçekleştirilen toplantıda konuşan İlçe Başkanı Yusuf Mansuroğlu, kentin hayrına olacak, tüm aday adaylarına çalışanlarında başarılar dileyerek “İnşallah zafer bizlerin olacak” dedi.

 

CHP İskenderun Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Bülent Bozdoğan da, sosyal yaşantının çok yüksek olduğu bir kent ve sahilini çocukluğunda gezmeye alıştıkları bir İskenderun’a işaret ederek “Hedefimiz İskenderun’da Cumhuriyet Halk Partisi anlayışını, bizim çağdaş düşünceye yönelik anlayışımızı ve Cumhuriyet Halk Partisi ilkelerini İskenderun’da tekrar canlandırmaktır. Belediyelerin görevleri kaldırım ve yollara düzen vermek değil, toplumun yaşayan insanların ekonomisine de katkıda bulunmak düşüncesini de taşıyarak önümüzdeki dönem içerisinde, aday adayı arkadaşlarımla beraber mücadele edip, İskenderun Belediyesini tekrar Cumhuriyet Halk Partisine kazandırmak düşüncesiyle bugün aday adayı olarak kendimi tanıtıyorum. Birlikte kol kola mücadele vererek seçimi kazanacağımıza inanıyorum, hepimize çıktığımız bu yolda başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

CHP Hatay İl Başkanı Halil İbrahim Özgün de bugün burada toplanma amaçlarının aslında farklı olduğunu, aday adaylık açıklamasıyla da birleştirmekten büyük mutluluk duyduğunu belirterek “Birleştirince çok güzel oldu, biz yerel seçim startını vermek üzere ilçe örgütlerimizle buluşmaya karar verdik ve bugün Erzin, Dörtyol, Payas, İskenderun ve Arsuz’u ziyaret etmeye karar vermiştik. Programımız buydu, Bülent beyin adaylık açıklamasını da birleştirdik ve sizlerle bir araya geldik. Hakikaten hem bu güzel coşkulu karşılama için, hem de gözlerinizdeki bu pırıltı, bu inan, bu umut için sizlere teşekkür ediyorum. Ben aday adayımız Bülent beye başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.