Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Gençlik Kolları Başkanı Cem Karpuz ile yönetim kurulu üyeleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla www.iskenderun.org ekibini ziyaret etti, günlerini kutladı.

 

Ufuk Akuğ, Halit Sapmaz, Halit Tunç ve gazeteci Cuma Keseroğlu’nun da hazır bulunduğu haber merkezindeki ziyarette yönetim kurulu üyeleriyle konuk olan CHP Hatay İl Kurultay üyesi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cem Karpuz, İskenderun.org ekibinin On Ocak Çalışan Gazeteciler günü ve Basın bayramını kutladı.  

 

CHP İskenderun Gençlik Kolları Başkanı ve aynı zamanda Kurultay üyeliğine seçilen Cem Karpuz, Hatay il teşkilatının çok güzel bir demokrasi sınavı verdiğini belirterek “Olağan genel kurulumuzu yaşadığımız coğrafyanın hoşgörü ve birlikte yaşama kültürü ruhu içerisinde örnek sayılabilecek bir ortamda gerçekleştirdik. Kurultayımız tam bir demokrasi şöleni havasına yaşadık. Aynı zamanda kurultay üyeliğinde de bir ilk gerçekleşti, delege gençlerin de önünü açtı. Gençlik kontenjanından bu kongrede bende kurultay üyesi seçildim. Bu Cumhuriyet Halk Partisi’nin yeni dönemde genç, dinamizmiyle siyaseti daha da güçlendireceğine işaret diyebilirim” şeklinde konuştu.

 

BASINA NUTUK!

CHP İskenderun Gençlik Kolları Başkanı ve Kurultay Delegesi Cem Karpuz, gün dolayısıyla tüm basın mensuplarına olduğu gibi ziyarette İskenderun.org ekibine Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk Milletine Cumhuriyet ve demokrasiye sımsıkı sarılmasında rehber niteliği taşıyan Nutuk kitabını hediye etti.