Medikal cilt bakımının son günlerde birçok alanda istenilenin üzerinde sonuç verdiğini vurgulayan Estetisyen Müge Güler, Güzellik Merkezlerinde yaptıkları uygulamalardan alınan sonucun memnun ettiğini vurguladı.

 

Multifonksiyonel Hydro Peel uygulamalarının birçok alanda kullanıldığını aktaran Müge Güler “Pro Facial ile yüzünüzdeki ağırlıklardan, cildinizde birikmiş ölü hücrelerden, cildinizdeki matlıktan, komedon (Siyah nokta)’lardan, yüzeysel lekelerden, Akne (Sivilce) izlerinden, genişlemiş gözeneklerden, cilt gevşekliğinden kurtuluyorsunuz” dedi.

 

Çalışmalar hakkında bilgiler de aktaran Estetisyen Güler “Cildi temizliyoruz. Sulu dermabrazyonla keratinize olmuş cildi arındırıyoruz. Bipolar RF (Radyofrekans) ile hem yüz kaslarını çalıştırıyor, hem de kollajeni uyarıyoruz. Ultrason dalgaları ile cildin ihtiyacı olan ürünü yediriyoruz. Monopolar RF (Radyofrekans) ile ciltte lifting efekti yaratıyoruz. Son olarak serum, nemlendirici ve koruyucu ile işlemi tamamlıyoruz, kısaca cilde güzellik katmaya devam ediyoruz” diye konuştu.