İskenderun’da bulunan sevgi evlerinde yaşamlarını sürdüren korunmaya muhtaç çocuklar geride bırakılan hafta sonu Arsuz Paradise Restaurant sahibi Hakan Odabaş’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar programında ağırlandı.  

 

Çocukevleri Koordinasyon Merkezi Müdürü Mehmet Sönmez’in de hazır bulunduğu iftar yemeğine yaklaşık 50 çocuk katıldı. Neşeli ve güzel bir ortamda geçen iftar programında minik konuklar, misafirperverliklerinden dolayı Paradise Restaurant Sahibi Hakan Odabaş’a teşekkür etmeyi ihmal etmediler.

 

11 ayın sultanı Ramazan ayında böylesine bir güzelliğe vesile olunmasının önemine dikkat çeken Çocukevleri Koordinasyon Merkezi Müdürü Mehmet Sönmez, iftar programı sonrası yaptığı konuşmada “Restoran sahibimiz Hakan beye korunmaya muhtaç çocuklarımıza verdiği bu yemekten dolayı çok teşekkür ediyoruz. İnşallah önümüzdeki dönemlerde de bu tür etkinliklerle yeniden bir araya geleceğiz. Kendisinden Allah razı olsun” dedi.

 

Paradise Restaurant Sahibi Hakan Odabaş yaptığı açıklamada ise her zaman bu tür etkinliklere kapılarının açık olduğunu belirtti.