Dermatoloji Uzmanı Dr. Seda Yıldız ve Süper Lig Eski Hakemi Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Özkan Çeliker, İskenderun Gelişim Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.

 

Dermoatoloji Uzmanı Dr. Seda Yıldız İskenderun Gelişim Hastanesi’nde hasta kabulüne başladığını ve İskenderunlulara hizmet etmekten mutluluk duyacağını ifade etti.

 

Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Özkan Çeliker ise Gelişim Ailesini katılmaktan mutluluk duyduğunu , başarılı ameliyatlara burada da imza atacağını vurguladı.Alanında gerçekleştirdiği uygulamalar hakkında bilgi veren Çeliker; "Beyin ve omurilik tümörleri, beyin kanaması ameliyatları, beyin anjiyosu, kafa travmaları cerrahisi, omurga travma cerrahisi, hidrosefali-şant ameliyatları, bel fıtığı ameliyatları, endoskopik bel fıtığı ameliyatları, boyun fıtığı ameliyatları, beyin-beyincik sarkması ameliyatları, periferik sinir cerrahisi ameliyatları tedavi alanlarında en üst düzeyde hizmet sunmaktayız. İskenderun Devlet Hastanesi’nde iki buçuk yıl içerisinde yaklaşık 800 ameliyatı başarıyla gerçekleştirdik. Yine aynı başarıları Gelişim Hastanesi’nde de devam ettireceğimize inanıyorum”şeklinde açıklamada bulundu.

 

UZM. DR. SEDA YILDIZ KİMDİR?

1987, Antakya doğumlu olan Dermatoloji Uzmanı Dr. Seda Yıldız,  2011 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu ve 2016 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamladı. Alucra Devlet Hastanesi’nde Pratisyen Hekim olarak çalışma hayatına başlayan Uzm. Dr. Seda Yıldız, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı’nda ve Afşin Devlet Hastanesi’nde Dermatoloji Uzmanı olarak görevine devam etti. Uzm. Dr. Seda Yıldız, 2018 yılı, Eylül itibariyle de İskenderun Gelişim Hastanesi’nde Dermatoloji Uzmanı olarak göreve başladı.

 

OP. DR. ÖZKAN ÇELİKER KİMDİR?

1980 Almanya doğumlu olan Op. Dr. Özkan Çeliker; ilk, orta ve lise öğrenimini Denizli’de, üniversite eğitimini de Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Beyin Cerrahisi eğitimini Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde alan Op. Dr. Çeliker, mecburi hizmetini İskenderun Devlet Hastanesi’nde gerçekleştirdi. 2003-2017 yılları arasında futbol hakemliği yapan Çeliker, 2013-2017 yıllarında ise süper lig hakemliği görevinde bulunmuştur. Op. Dr. Özkan Çeliker, evli ve iki çocuk babasıdır.