Her yaştan insanlara adeta mutluluk terapisi olarak algılanan ve yoğun ilgi gören tek kişilik tiyatro gösterisi ‘Dışarda hiçbir şey var!’ oyunu İskenderun’daki hayranlarından yoğun ilgi gördü.

 

60’INDAN SONRA HAYATIMA DOKUNDU

İskenderunlu bir hayran ilk kez izleyeceği oyun öncesinde Betül Arım ile ilgili ilginç değerlendirmelerde bulunarak “Betül hanımı eskiden beri tanırım ama ilgimi çekmiyordu. İki televizyon kanalında izledim. Söylediği 4 kitabı da aldım. Daha sonra oyunundan bahsetmeye başladı, oyununu televizyon kanallarında izledikten sonra, benim 60 yaşından sonra hayatıma değdi. Çok şeyim değişti. Herkese de anlatmaya çalışıyorum. Bazı kişiler yararlarını gördüğünü söylüyorlar ama kesin kanıt benim diyebilirim. İlk defa izleyeceğim. Bu oyunu dede evlat, torun üç kuşağın izleyebileceği bir oyun, büyüklerin hayatına değer, küçüklerin de yolunu aydınlatır, şu zamanda çok ihtiyacımız olan bir şey” diye konuştu.   

 

İstanbul başta olmak üzere bir yıldır Anadolu’nun pek çok noktasında sergilenen gösteri 8 yaşından itibaren çocukların, gençlerin ve büyüklerin beğenisini toplayan ‘Mutluluk terapisi’ olarak gösterilen "Dışarda Hiçbir Şey Var” sahne aldığı İskenderun Simya Kolejinde de izleyenleri Betül Arım kendine bir kez daha hayran bıraktı.

 

Her anı hayata dair tespit ve tavsiyelerle dolu tiyatro gösterisinde Betül Arım’ın hayranlarının aklına kazıdığı önerilerinin başında “Değişim önce kendinden başlar, başkalarını sevmek istiyorsan önce kendini sevmeyi öğren” geldi.