2017-2018 Futbol Sezonu Hatay Süper Amatör Liginin iddialı takımlarından Dörtyol Esnaf spor, kendi saha ve seyircisi önünde konuk ettiği grubun güçlü takımı Armutlu sporu 2-1 mağlup etti.  

 

Dörtyol 9 Ocak stadında yapılan haftanın en önemli karşılaşmasında zirveye oynayan takımlardan Dörtyol Esnaf Spor, Armutlu Sporla karşılaştı. Karşılaşmayı Dörtyol Çevikhan Özel Güvenlik Şirketi yönetim kurulu Başkanı Osman Çevik ile çok sayıdaki spor adamları da taraftarla birlikte izledi.

 

Hatay Bölgesinin genç hakemlerinden Sefa Duran, Erkan Türemiş ile Samet Arsak'ın yönettiği karşılaşmada ev sahibi Dörtyol Esnaf Sporu galibiyete taşıyan golleri 64. dakikada Emre Erkin, 68. dakikada da penaltıdan Remzi Huylu attı, Armutlu Sporun tek golünü ise 13. dakikada Tuğrul Günay kaydetti. Bu sonucun ardından Dörtyol Esnaf Spor puanını 29'a çıkardı, Armutlu Spor da 29 puanda kaldı.

 

GALİBİYET TOKSOY'A ARMAĞAN EDİLDİ

Armutlu Spor karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulunan Dörtyol Esnaf Sporun kaptanı Uğur Karabulut, elde ettikleri galibiyeti Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksuy'a ve taraftarlarına armağan ettiklerini söyledi.