2017-2018 Futbol Sezonu Hatay Süper Amatör liginde mücadele eden Dörtyol Esnaf Spor, yeni sezonda birbirinden yetenekli sporcu transferleriyle gücüne güç katmaya devam ediyor.

 

      Dörtyol Esnaf Spor Genel Kaptan Uğur Karabulut, biri kaleci 3 futbolcuyu renklerine bağladıklarını belirterek “Yeni sezon öncesinde Gözcüler Belediye Spordan gelecek vadeden file bekçisi Halim Sapmaz, İskenderun Belediye Spordan Mert Tosun ile Armutlu Spordan Serkan Boz'u renklerimize bağladık” dedi.

 

      Dörtyol Esnaf Spor Genel Kaptanı Uğur Karabulu bu sezon güçlü ve hedefleri olan bir takım oluşturmak için transfer çalışmalarına aralıksız devam edeceklerini sözlerine ekledi.

 

      DÖRTYOL ESNAF SPOR KALESİ EMİN ELLERDE

      Dörtyol Esnaf Spor kalesini emanet ettiği 1996 doğumlu Halim Sapmaz’ın, ilk orta ve lise okul takımlarından itibaren file bekçiliği yaptığı okul takımlarının birçoğunda elde edilen başarıda önemli katkısı bulundu. Karayılan, Payas, Mersin İdmanyurdu, Kırıkhanspor formalarını terleten ve giyen gelecek vadeden genç file bekçisi Halim Sapmaz, Gözcüler spordan Dörtyol Esnaf Spora transfer oldu.