İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter ve İTSO Genel sekreteri Figen Gül Dönmez, Arsuz Nardüzü bölgesinde AYGEN Mühendislik olarak faaliyet gösteren İş insanı Erol Aygen’i ziyaret ederek, sorunlarını ve projelerini dinlediler.

İTSO’nun en eski üyelerinden olan, Odaya uzun yıllar hizmet etmiş, Meclis üyeliği ve Meclis Başkan vekilliği görevini başarı ile yerine getirmiş, İskenderun ve bölge ekonomisi için birçok başarılı projelere imza atan İş insanı Erol Aygen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi

İş İnsanı ekonomist Erol Aygen; İskenderun ekonomisine değer katacak bir çok projeyi birlikte başarı ile hayata geçirdiklerini belirterek,” Her türlü bilgi, birikim ve tecrübelerimle sizlere İskenderun ekonomisine elimden geldiğince destek olmaya devam edeceğim. Sizlerin buraya kadar gelip bizleri ziyaret etmeniz ve sorunlarımızı dinlemeniz bizlere onur vermiştir. Sizleri her zaman yanımızda görmek çok güzel, Aygen Mühendislik olarak yurt içi ve yurt dışı pazarlarında yer alıyoruz. Belirlediğimiz hedefler doğrultusunda gelen talepleri karşılamak için öz veri ile çalışıyoruz” dedi.

İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter ise; “Her fırsatta üyelerimizi ziyaret ederek, sohbet ediyor, sorunlarını ve sıkıntılarını dinliyoruz.  Üyelerimizin talep ve istekleri ile sorunları İTSO olarak en yetkili birimlere iletilmesi ve çözümü noktasında elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Sizlerde Odamıza uzun yıllar hizmet verdiniz ve hala engin fikirleriniz ve tecrübelerinizle hizmet vermeye devam ediyorsunuz. Sizlere hizmet etmek ve sorunlarınızın çözümü için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” şeklinde konuştu.