Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen 34. Erhan Aksay Futbol Turnuvası Körfez Grubunda finaller Çarşamba günü start alıyor. Çarşamba günü saat 19.00 da Mehmet Boşnak Yıldev ile Rasim Bulut Fenergücü takımları, saat 21.00 da Barış Salık İskenderun Meydan Gençlik ile Özel Palmiye Hastanesi takımları karşı karşıya gelecek.

 

Perşembe günü. Saat 19.00. Süleyman Güleryüz Deniz Spor-Refik Çoğum Arsuz Belediye Spor, Saat 21.00.Eşref Dönmez Biçer Beton-Cemil Soley Körfez Demirgücü.

 

MEYDAN TARAFTARLARI ŞÖLEN'E HAZIRLANIYOR

İskenderun Meydan Gençlik taraftarları, Özel Palmiye Hastanesi karşılaşmasında takımları Barış Salık İskenderun Meydan Gençlik Spor'u centilmenlik içerisinde destekleyeceklerini belirterek “Her sene olduğu gibi bu turnuvada futbolun birleştirici ve mücadeleci yönüyle Meydanlı taraftar bir kez daha kenetlendi. Çok keyifli maçlar oynanıyor. Körfez grubunda finale doğru emin adımlarla ilerleyen takımımızı sonuna kadar destekleyeceğiz. Sahada güzel ve centilmence bir mücadele bekliyoruz. Bu güzelliği, verilen mücadeleyi körfez grubundan çıkarak taçlandırmak istiyoruz” dediler.