Adil Coşkuner-Erzin

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne bağlı Erzin Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında önce meslek grubu seçimleri gerçekleştirildi, Mevcut Başkan Bekir Soylu ve Yönetim gruptan çıkamadı.

ETSO’nun yeni Başkanı Muhteşem Vural yapılan oda organ seçimleri neticesinde 5 Meslek grubunu da alarak 10 kişilik Meclis üyeliğinin tamamını tüm arkadaşlarıyla birlikte fire vermeden kazandıklarını söyledi.

Seçim süreci boyunca desteklerini esirgemeyen, oy versin vermesin seçimlere katılım sağlayarak seçimlerin demokratik bir ortamda geçmesini sağlayan tüm üyelere teşekkür eden Muhteşem Vural “Seçim geride kalmış kazanan Erzin ve odamız olmuştur. Allah hayırlı hizmetler nasip etsin. Seçim esnasında ziyaret ederek bizleri onurlandıran Belediye Başkanımız Kasım Şimşek’e, İlçe Seçim Kurulu Başkanımıza, Emniyet Müdürümüze, Siyasi parti ilçe başkan ve teşkilatlarına, kooperatif ve sivil toplum kuruluşlarımızın başkanlarına, odamıza üye olsun olmasın her zaman yanımızda olduğunu hissettiren tüm dost ve akrabalarımıza, seçimlerde rakip grup olarak katılan ve seçimlerin demokratik ve huzurlu bir şekilde geçmesini sağlayan seçimlerden sonra bizleri tebrik eden başta oda Başkanımız Bekir Soylu olmak üzere tüm arkadaşlarımıza, seçimin ertesinde şahsımı arayarak tebrik eden TOBB Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na, seçimlerde görev alan tüm adli, emniyet, belediye ve oda personeline şahsım ve Meclis üyesi arkadaşlarım adına teşekkür ve şükranlarımızı sunarım” diye konuştu.

 

5 meslek grubu seçimlerinde üstünlük sağlayan Muhteşem Vural destekçilerinin listesi seçimleri kazandı. Muhteşem Vural başkanlığındaki Erzin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu: Recep Keskin, Hösam Gökçe, Ozan Ertaç, Menderes Bozkurt, Mehmet Ertaç, Meriç Karakurumer, İsmail Ulu,Ömer Tıbıkoğlu ve Ahmet Vural.