Hatay’ın merkez ilçesi Antakya’da Palladium AVM sinemalarında da gösterime giren 'Maide'nin Altın Günü' filminin galasına başrol oyuncusu Ezgi Mola da katılarak izleyicilere, Maide'yi anlattı.   

 

        Antakya Palladium AVM’de izleyiciyle buluşan Ezgi Mola, ‘Maide’nin Altın Günü’ filmi için yarattığı Maide’yi tanımlayarak herkesin 1990’lı yıllarda altın gününden tanıdığı birçok tipin karışımı olduğunu söyledi.

 

        Çok güzel bir çalışma yaptıklarını, herkesin kendisinden ve tanıdığı insanlardan bir şeyler bulabileceği, keyifli bir film yaptıklarını ifade eden Ezgi Mola “Çekimler sırasında bile biz çok keyif aldık. Örneğin annelerini götürdüklerinde çocuklar, ‘annem çok eğlendi abla’ diyorlar. Bu kadar ilgiye şaşırmıyorum, altın günlerini kadınlar o kadar çok iyi biliyorlar ki, hele 90’larda, gerçi hala devam eden bir furya ama 90’larda benim çocukluğumda aşırı moda olan bir şeydi. Umarız izleyenler de aynı keyfi alırlar” diye konuştu.

 

        Daha evvel birkaç kez Antakya’ya geldiğini de anlatan Maide Ezgi Mola, “Buraya gelmekten çok mutluyum. Böylesine özel topraklarda olmak bence çok kıymetli, her açıdan, medeniyetler açısından da çok kıymetli bir yer. Davet ettiğiniz için teşekkürler, herkese iyi seyirler diliyorum” dedi.