İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri feyezan kanalı çevresinde temizlik yaptı. Belediye Başkan Yardımcısı Halim Öztaş, Temizlik İşleri Müdürü Ömer Çolak ile çalışmaları yerinde inceledi.

 

Kent genelinde birçok noktada temizlik hizmetlerini yerine getirdiklerini ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Yapmış olduğumuz rutin temizlik işlemlerinin yanı sıra vatandaşlardan ve muhtarlardan gelen talepler üzere her gün farklı bir mahallede temizlik uygulaması yapıyoruz. Feyezan kanalı çevresinde de bazı duyarsız kişilerden tarafından atılan atıklar ve hafriyatlar görüntü kirliliği oluşturuyordu. Ekiplerimiz burada genel bir temizlik çalışması yaparak kirliğin önüne geçmiş olacak” dedi.

 

TEMİZLİK UYGULAMASI DEVAM EDECEK

Temizlik konusunda çok hassas olduklarını belirten Başkan Seyfi Dingil, “Kent genelinde görüntü kirliliği oluşturan ve vatandaşların rahatsız eden arazilerdeki ve çevreye başı boş bir şekilde bırakılan atıkların temizlik işlemleri devam edecek. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri bu konuda 7/24 görev başında. Vatandaşlarımızdan çevreye başıboş atık ve hafriyat bırakan kişileri gördüklerinde belediyemize bildirmelerini istiyoruz” şeklinde konuştu.