Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle İstanbul’daki, Diyarbakır’daki ile İskenderun’daki Doğa Koleji’nde verilen eğitimin aynı olduğunu, doğanın geliştirdiği eğitim metotlarının uygulandığını söyledi.

 

İskenderun Doğa Koleji’nde düzenlenen toplantıya, Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle, Yalım Grup Ceo’su Cüneyt Müjde ve Doğa Koleji üst düzey yöneticileri katıldı.

 

İskenderun Doğa Koleji’ni yeni eğitim öğretim döneminde Yalım Grup’un devraldığını belirten Yalım Grup Ceo’su Cüneyt Müjde, “Doğa okulları genel merkezi ile birlikte başarılarımız katlanarak büyüyecek.  İskenderunlu öğrencilere dünya standartlarında eğitim sunmaya, geleceğin liderlerini yetiştirmeye devam edeceğiz” dedi.

  

Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle, geliştirdikleri eğitim metotları, öğrencilerinin elde ettikleri yüksek akademik başarılar ve dünya çapında aldığı ödüllerle başarı yolunda hız kesmeden devam ettiklerini kaydetti.

 

İskenderun’u önemsediklerinin altını çizen Lüle “Doğa Koleji, 110 kampüs , 82 bin  öğrenci, 8.000 öğretmen ve 11.000 çalışanıyla Eğitimin Türkiye’deki  lideri  unvanını sürdürüyor.  Kendine özgü eğitim metotlarıyla eğitimde Türkiye’ye adeta öncü olup çığır açan kurum, eğitim sisteminde farklılık yaratarak, geliştirdiği eğitim modellerini de dünyaya sunmaktadır. Doğa Koleji akademik başarısı, yabancı dili, kodlama ve robotik eğitim metodu, sanat, spor ve sosyal faaliyet alanlarındaki başarısı ile yüzde 15 büyüyerek başarı grafiğini de yükseltmeye devam ediyor.

Doğa Koleji, dünya standartlarında eğitim sunmaya, gelişime ve geliştirmeye katkı sağlamaya, “yeni nesil eğitim” felsefesiyle geleceğin dünyasının ihtiyaç duyacağı bireyleri bugünden yetiştirmeye devam etmektedir” diye konuştu.

 

Doğa Koleji Genel Müdürü Lüle, eğitim kalitesi, akademik başarıları ve geliştirdiği yenilikçi eğitim modelleri ile Türkiye’deki eğitim sektörüne yön verdiklerini belirterek,  yüksek standartlardaki hizmet kalitesiyle öğrencilerine, çalışanlarına ve topluma değer kattıklarını vurguladı.

 

Doğa Koleji’nin büyümesinin sırrını akademik başarı, yabancı dil eğitimi, 3S (sanat, spor, sosyal faaliyet), burs imkânları, akademik ve yönetim kadrosunun profesyonel olduğunun altını çizen Lülü şöyle devam etti: “Doğa Koleji çocuğun var olan potansiyelini, yetenekleri doğrultusunda kullanmasına izin verirken eştiler arasında geride kalmayıp tam tersine önde olmasına özen gösteriyor. Doğa Koleji Talim Terbiye Kurulu onaylı müfredatını yazarak öğrencilerine öğrenme kolaylığı sağlıyor. Ekoloji t-MBA gibi tamamen Doğa Koleji tarafından hazırlanan programlar etkili bir şekilde uygulanarak öğrenciler akademik başarı elde ediyor. İskenderunlu öğrencilerine de aynı hizmette eğitim veriyoruz. İskenderun Doğa Koleji’nin Yalım Grup’un devralmasıyla ile birlikte bu başarı daha da yükselecektir.”