İskenderun Radyo ve Elektrik Teknisyenleri Odası olağan genel kurulunu gerçekleştirerek Musa Mert Başkanlığında 2018-2021 yıllarını içine alan 4 yıl görev yapacak yönetimini belirledi.  

 

İskenderun Esnaf Odaları Birlik Salonunda yapılan Kongreye, çok sayıda delege ile diğer oda başkanları da katıldı. Kongrede Divan Başkanlığına HESOB Başkanı Abdülkadir Teksöz, Başkanvekili Uğur Fırat, katip üyeliklere, Ahmet Canlı, Ozan Ünlü, Caner Kekeç seçildi.

 

Divan seçildikten sonra, önce saygı duruşu yapılarak arkasından istiklal marşı okundu. Sırası ile faaliyet, denetleme, yönetim ve denetim raporlarının okunup oylamaya sunduğu kongrede gelir ve giderler okundu, oybirliği ile raporlar onaylandı.

 

Delegelerden, kongrenin iki yıllığına yapılmasına divan başkanlığı yasa gereği dört yıllığına seçilmesi zorunluluğu olduğu için kabul edilmedi. Raporların okunmasından sonra seçimlere geçildi. Tek liste ile gerçekleştirilen seçimde güven tazeleyen Musa Mert başkanlığındaki yönetim kurulunda şu isimler yer aldı: Ali Özbilen, Lütfü Necdet Aküllah, Yılmaz Bıkmaz, Yusuf Şanlı, Vedat Akdemir, Mehmet Ozan Pulgat, Mahmut Tümenci.