CHP Defne İlçe Teşkilatı binası önünde kalabalık partili topluluğu ile buluşan Millet İttifakı Belediye Başkan adayı İbrahim Güzel, ilçe halkın ilk kez seslendi. Halkla açık hava buluşma toplantısına CHP Parti Meclisi üyesi Gülçin Timur Erdem, Hatay Milletvekilleri Mehmet Güzelmansur ve İsmet Tokdemir, İl Başkanı Halil İbrahim Özgün, İl Kadın Kolları Başkanı Filiz Haksöz, Defne İlçe Başkanı Ali Kemal Yeşiloğlu, aday adayları katıldı.

 

Milletvekili Mehmet Güzelmansur ve İsmet Tokdemir, İl Başkanı Halil İbrahim Özgün ve ilçe Başkanı Ali Kemal Yeşiloğlu’nun kısa birer konuşmalarının ardından halka seslenen İbrahim Güzel Gümüşgöze Belediye Başkanlığı ve Defne Belediye Başkan yardımcılığı, HBB Meclis üyeliği ile partinin çeşitli kademelerinde görev aldığını hatırlattı.

 

Defne’yi daha yaşanabilir, daha huzurlu bir şehir yapabilmek için hep beraber çalışacaklarını ve üreteceklerini vurgulayan CHP’li Güzel “Defne için, özellikle kadınlar, çocuklar gençler, yaşlılar bizim önceliğimiz. Bunlarla ilgili çalışmalarımız projelerimiz mevcut. Bunun için benim bir hayalim var; Matematik köyü veya Fen olabilir bununla ilgili arkadaşlarımız çalışmalarını yürütüyor. Kısa zamanda da bu projelerimi sunacağım. Sizlere temin edebilirim ki, katılımcı, şeffaf, ayrıştıran değil, birleştiren ve halkla beraber, halk için çalışan sosyal belediyecilik anlayışını hakim kılacağım” diye konuştu.

 

“DEFNE’DE BİRLEŞTİRİCİ GÜÇ OLACAĞIM”

Halkın karar mekanizmalarına katılabildiği ve yönetimden hesap sorabildiği, şeffaf bir mekanizmayla katılabildiği yönetim anlayışını da yakında kent yaşayanlarının görebileceğini sözlerine ekleyen İbrahim Güzel “Defne Belediye Başkanı olarak güveninize layık olacağıma dair, şeref sözü veriyorum. Ben bu Defne’de birleştirici güç olacağım” dedi.