Belen Belediyesi hizmet binasında vatandaşlar ile bir araya gelmek için kurulun Halka Hizmet Merkezinde  gün içerisinde gelen olumlu olumsuz görüşler kayıt altına alarak vatandaşa en kısa zamanda yardımcı olmaya çalışılıyor.

 

Belen Belediyesi  ve vatandaşlar arasında köprü görevini yerine getirdiğini ifade eden Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu’nun;  “Halk; ümmet ve millet kavramından daha ileri bir kavramdır.”sözleriyle, Halka Hizmet Merkezi ile destekleyerek vatandaşlara verdiği değeri, bir kez daha kanıtlamış oluyor.

 

Gün içerisinde vatandaşlardan gelen talep, teşekkür veya olumsuz görüşleri dinleyen çağrı merkezi çalışanları, kayıt altına aldıkları istek ve talepleri, ilgili müdürlüklere ileterek, gerekli çalışmaların başlamasında ve yapılan çalışmanın vatandaşa geri dönüşlerinde önemli rol oynuyor.

 

Sistemin sorunsuz olarak çalıştığını ifade eden Halka Hizmet Sorumlusu personeli Abidin Yasak  kurulan merkezin 2 yıl önce hayata geçtiğini , 24 saat Belenli vatandaşa hizmet verdiğini dile getirdi.

 

Abidin  Yasak ; “Belen Belediyesinin vermiş olduğu hizmetler içerisinde en önemli birimlerden biri olan Halka Hizmet Merkezi’ne, 0326 441 21 00 numaralı telefondan, günün her saati kolaylıkla ulaşılabilir olduğunu dile getirerek, Halkımızla 7/24 Halkımızla Birlikteyiz" şeklinde açklamada bulundu .