Süper lig vizesi için son viraja giren Hatayspor heyecanı tüm ili sardı. Tüm Hataylı şampiyon olarak süper ligi özlemini giderecek son maça adeta kilitlendi. Finalde Hatayspor – Gazişehir Gaziantep ile İstanbul’da oynanacak karşılaşmayı İskenderun’da sporseverler de Atatürk Anıt Alanında ilçe belediyesinin kurduracağı dev ekranda izleyebileceği bildirildi.

 

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 30 Mayıs Perşembe günü saat 21.45’de, İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadı’nda oynanacak Hatayspor – Gazişehir Gaziantepspor maçı için Atatürk Anıt Alanında dev ekranda kurulması talimatını verdi.

 

Spora ve sporcuya her zaman destek olan Başkan Tosyalı, Süper Lig yolunda Hatayspor’un kader maçı olan bu müsabakayı ekran başından izleyecek sporseverleri bir kez daha unutmadı. Başkan Tosyalı bu önemli müsabaka öncesinde oynanacak final maçında Hatayspor’a başarılar diledi.

 

Bu arada Arsuz ilçesinde de Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven sporseverlerin maçı canlı izleyebilmeleri için Kent Meydanında dev ekran hizmeti verdiğini duyurdu.

 

Diğer yandan bazı ilçe belediyelerinin de Hatay için büyük önem taşıyan heyecan verici maçı sporseverlere dev ekranda izletme çabasında olduğu öğrenildi.