İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil Bulgaristan’da düzenlenen 25 ilkenin katıldığı Para Taekwondo Avrupa Şampiyonasında Harbutlu'nun gösterdiği büyük başarıdan dolayı, gümüş madalya aldığını ve şampiyonadan başarı ile döndüğünü hedefinin Olimpiyat madalyası olduğunu söyledi.

 

Harbutlu’nun son derece başarılı bir şampiyona geçirdiğini Ülkemizin ve İskenderun’un gururu olduğunu, disiplinli ve proğramlı çalışmanın karşılığını aldığını ifade eden Başkan Seyfi Dingil spora ve sporcuya her zaman destek olduklarını ve spora desteğe devam edeceklerini kaydetti.

 

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Avrupa Taekwondo birliği tarafından Bulgaristan’da düzenlenen 25 ülkenin katıldığı Para Taekwondo Avrupa şampiyonasında Sefer Tayip Harbutlu’nun gümüş madalya kazanarak şampiyonadan başarılı bir şekilde döndüğünü, bu büyük başarıda emeği geçen Antrenör Mehmet Korhan ve Fikret Korhan’a  teşekkür eden Başkan Seyfi Dingil; “Ayrıca kulüp yöneticilerimize, teknik heyeti de tebrik ediyorum. İskenderun Belediye spor kulübümüzün başarıları devam edecektir ”dedi.