Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Arsuz İlçe Başkanı Faik Çekin, meclis üyeleri ve muhtarlarla halkın karşısına çıkan Riyat Kırmızıoğlu, ekonomiden eğitime, sağlıktan dış politikaya kadar bir çok konuda açıklamalarda bulundu.

 

Başkan Culha, Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde CHP’nin iktidarında proje ve reformlarına destek istedi.

 

Gözcüler’de  büyük bir coşku ,ile karşılanan Kırmızıoğlu gelecek nesillere mutlu, huzurlu ve güçlü bir Türkiye için çalışmalarına son hızıyla devam ettiklerini, hedeflerinin güçlü bir Türkiye olduğunu söyledi.

 

HER OY KIYMETLİ

Doktor Riyat Kırmızıoğlu, Hiçbir siyasi partiye verilecek ödünç oylarının olmadığını, Türkiye’de CHP iktidarında en az 301 milletvekili hedeflerinin olduğu ve projelerini hayata geçirebilecek güçte olmaları gerektiğini ,her oyun kıymetli olduğunu ifade etti.

 

TERÖRLE MÜCADELEYİ EN ÜST DÜZEYDE KARARLILIKLA SÜRDÜRECEĞİZ

 

Ekonominin çok kötü, devletin kasasındaki rezervin tükenme noktasına geldiğini belirten Kırmızıoğlu;“Ekonominin düzelmesi için toplumsal barışın olmazsa olmazıdır. Türkiye’nin 81 ilinde kurulacak fabrikalardan 200 tanesinin doğu ve güneydoğu illerinde kurulacak ve bölge halkının huzurlu ve güvenli  ortamda yaşaması ve üretmesi için de terörle mücadelenin en üst düzeyde kararlılıkla sürdüreceğiz “diye konuştu.

 

Eğitim sistemi hakkında da reformları olduğunu, iş garantili eğitim sistemini kurarak herkesin talep ve istekleri doğrultusunda deRs proğramları seçebileceklerini kaydeden Kırmızıoğlu, işsizliğe çözüm bulacaklarını kaydetti.