Hatay Valiliği koordinesinde Ottoman Otel Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güngör ev sahipliğinde düzenlenen iftar programına Vali Doğan, 2’nci Hudut Alayı Komutanı Albay Ahmet Gürbüz, İl Jandarma Komutanı Albay Uğur Ertekin, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ali Sandıkçı, Ottoman Otel Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güngör katıldı.

İftar programı Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Okunan ezanla oruçlar açılarak hep birlikte iftar edildi. İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu tarafından yapılan yemek duasının ardından Vali Doğan bir konuşma yaptı.

Vali Doğan, bu iftar sofrasının hazırlanmasında emeği geçen başta Ottoman Otel Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güngör olmak üzere Güngör ailesine çok teşekkür ettiğini belirtti.

Bugün Devletimizin şefkat eli ile büyüyen evlatlarımız, onlara yüreklerini açan koruyucu anne ve babalar ile birlikte olup, iftarımızı sizlerle birlikte açmaktan büyük mutluluk duyduğumu ifade etmek isterim diyen Vali Doğan Şunları söyledi:

“ Ramazan-ı Şerif'in memleketimize, milletimize, devletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bu mübarek günün feyzi ile birlikte memleketimizin gelişmesi, yurdumuzun büyümesi, devletimizin güçlenmesi ve bu imkanlarla milletimizin her bir ferdine daha güzel bir gelecek hazırlamak amacıyla elbirliği içerisinde ciddi gayretler sarf ediyoruz. Hükümetimizin de yaptığı çok ciddi çalışmaları ile Devletimize emanet edilen evlatlarımıza ve sayın büyüklerimize daha yüksek standartlarda bir hayat temin etmek en büyük gayemizdir.”

 Oldukça samimi görüntülere sahne olan iftar programında Vali Doğan konuklarından gelen günün anısına hatıra fotoğrafı çekilme isteklerini karşılıksız bırakmadı.