Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol süper liginin Hatay temsilcisi LimakPort İskenderun Engelliler Kulübü, Cumartesi İlçe Spor salonunda oynayacakları Antalya ASAT SK maçına spor severleri davet etti.  

 

Yeni bir başkan, yeni bir yönetim ve yeni bir hedefle mücadeleye devam eden Limakport İskenderun Engelliler Kulübü 3 Mart Cumartesi günü saat 14.00’de Antalya ASAT SK ile oynayacağı maça hazır.

 

İSKENDERUN PES ETMEK YOK!

Bu sezon ligde kalma mücadelesi veren Hatay’ın Süper lig takımı Limakport İskenderun Engelliler geçen hafta İstanbul deplasmanın galibiyetiyle aldığı rüzgarla galibiyet serisini sürdürme kararlılığında. Maça her anlamda hazır olduklarını vurgulayan takım, tek eksiklerinin sahanın dışında tribünde kendilerine itici güç ve moral verecek taraftar desteğine ihtiyacı bulunduğunu belirterek kent halkını maça davet etti.

 

ŞEHRİ İSKENDERUN TAKIMINA SAHİP ÇIK

Süper Ligde kalma mücadelesi veren Limakport İskenderun Engelliler Kulübü, bu hafta cumartesi günü konuk ettiği Antalya Asat S.K. ile oynayacakları maçta sporseverleri yanlarında görmek istiyor.

Maç İskenderun İlçe Spor Salonunda 3 Mart Cumartesi günü Saat: 14:00’de.  MAÇA GİRİŞ ÜCRETSİZ…