Ücretsiz servis hizmetinde vatandaşların rahat bir şekilde sosyal tesislere, park ve oyun alanlarına gidip gelmeleri sağlanıyor. İskenderun Belediyesi olarak her zaman halkın hizmetinde olduklarının altını çizen Başkan Fatih Tosyalı "Özellikle yaz aylarında vatandaşlarımızın yoğun bir şekilde kullandıkları İskenderun'umuzun sahil bandında yaşlı vatandaşlarımızın sosyal tesislere ve çocuklu ailelerimizin park ve oyun alanlarına ulaşımda zorluk çektiğini fark ettik. Biz de halkımızın rahatı ve huzuru için böyle bir projeyi hayata gerçekleştirdik” dedi.

 

Servis aracı her gün sabah saat 09:00 - 23:00 arasında; sahil spor kompleksinden (Merkez Bankası karşısı) ile Belediye 5 nolu sosyal tesislerine kadar ring halinde hizmet vermeye başladı.

 

VATANDAŞLARDAN TEŞEKKÜR

Ücretsiz ulaşım hizmetinden memnun olan vatandaşlar ise şunları söyledi: “İskenderun Belediyemizin yapmış olduğu bu uygulamadan çok memnunuz. Bu proje bizler için çok iyi oldu. Bu hizmeti hayata geçiren belediye başkanımız Fatih Tosyalı'dan Allah razı olsun”