Yeni sezon öncesinde otel ve sosyal alanları bakıma alırken genişleme çalışmalarını da başlatan İssos Otel yönetimi, yaz mevsiminde daha fazla turisti konuk etme hesapları yapıyor. Otel işletmecisi Onur Bayır, gönül verdikleri sektörde sürekli yenilikler yaptıklarının altını çizerek “Her sezon öncesinde yeni planlamalar yapmayı, yeni yatırımları hayata geçirmeyi bir gelenek haline getirdik.  Şimdi de konuklarımızın ve günübirlik gelen vatandaşlarımıza daha iyi hizmet vermek üzere sahili yeniden düzenledik. Daha önce inşa ettiğimiz iskeleyi yeniden elden geçirerek hem uzattık hem de genişlettik. O bölümde konuklarımıza kafe bar hizmeti vereceğiz. Düğün gibi etkinlikler için ışık ve ses sistemlerini daha teknolojik hale getirdik” dedi.  

 

Onur Bayır, alanlarının geniş olmasıyla yeni yatırımları hayata geçirme imkanına sahip olduklarının altını çizerek şu bilgiyi verdi: “Şimdi de İskandinav ülkelerindeki evleri anımsatan ahşaptan dubleks konut yaptık. Konuklarımızın ilgisini çekeceğini düşünüyoruz. Bu projeyi hayata geçirmeden önce üzerinde çok çalıştık. Ahşap konutun birinci katında salon, ikinci katında da yatak odası olacak. Eğer istediğimiz gibi olursa otelimizin yanında bulunan boş arazimizde de 10 adet daha yapmayı planlıyoruz. Süit tarzı olacak. Ultra lüks bir yer olacak. Daha önce ahşaptan inşa ettiğimiz gemi büyük ilgi görüyor. Orada küçük çaplı organizasyonların mekanı oldu. Gemi, otelimize ayrı bir renk katarken tercih edilen en iyi bölümlerimizin içerisinde yer aldı.”

 

BAYRAMLA BİRLİKTE SEZONU AÇIYORUZ

Bayır, Ramazan bayramı ile birlikte yeni sezona merhaba diyeceklerini dile getirerek, ahşap evlerin yanı sıra, yeni iskelenin de hizmet vermeye başlayacağını duyurdu.

 

Her sezon öncesinde yaptıkları yatırımlarla Hatay içi ve dışından gelen turistlerin memnuniyetini kazandığına işaret eden Bayır “Geçen yılı değerlendirecek olursak iyi bir sezon geçirdik diyebilirim. Bu yılda da geçen yıldan daha fazla bir beklenti içerisindeyiz. Verdiğimiz kaliteli hizmet, konfor ve mekanların çeşitliliği turistlerin dikkatini çekiyor ve ihtiyaçlarına rahatlıkla cevap veriyor. Konaklamanın yanında düğünlere daha fazla ağırlık verdiğimizi söylememde yarar var. Şu anda düğün organizasyonları için tarih almaya başladık. Bunun yanında erken rezervasyondan dolayı oda ayırmaya başlayan müşterilerimiz oldu” diye konuştu.  

İssos Otel İşletmecisi Bayır, yeni sezondan çok umutlu olduklarını kaydederek “Bu sezonda da sirkülasyonun daha fazla olacağına yönelik kuvvetli bir inancımız var. Oda kalitesi, müşteriye hizmet kalitesine kadar yaptığımız birçok değerlendirmemiz vardır. Standart nitelikli 60 odamız var. Sezonda her türlü bu odaların tamamını dolduruyoruz. Münferit misafirler için günübirlik aquapark tesisimiz havuzumuzun yanında düğün, nişan, iş toplantıları gibi organizasyonlarımız ile ilgili gelen talepleri de en üst noktada karşılamaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.